Результати контролю викидів

2019-02-11

№ 057

Викиди за період з 28.01.2019 по 11.02.2019 р.

Викиди ГДВ,%
ДЖН 0.0034
ІРГ 0.0846
ЙОД 0,0009

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Слухачі профорієнтаційного курсу побували на Хмельницькій АЕС

2019-02-11

№ 056

Чергове практичне заняття для слухачів курсу «Знайомство з атомною енергетикою» відбулось на промисловому майданчику Хмельницької АЕС.

Навчальна програма профорієнтаційного факультативу розрахована на учнів середньої та старшої школи і охоплює питання технології виробництва електроенергії атомними станції, радіаційної безпеки та нерадіаційних впливів АЕС на довкілля.

Цього разу учні ознайомились з процесом виробництва електроенергії на атомній електростанції. Слухачі побували у машинному залі діючого другого енергоблока, щоб на власні очі побачити масштаби основного обладнання АЕС, відвідали і хімічний цех. Зокрема, діти мали можливість побачити приміщення хімводоочищення, де відбувається підготовка води, що використовується для виробничого процесу. А пізніше, на центральному щиті управління, учні дізналися про розподіл вже виробленої електроенергії.

З молоддю зустрілися провідні спеціалісти цехів і поділилися специфікою своєї роботи, відповіли на запитання дітей. Зокрема, начальник зміни хімічного цеху Сергій Зиков компетентно надав роз’яснення учасникам, які цікавилися питаннями очищення води. У свою чергу, заступник начальника турбінного цеху Володимир Рубас заохотив молодь обирати професії атомної галузі та вступати до профільних вузів. Вразив юних відвідувачів і рівень фізичного захисту, якого дотримуються на такому стратегічному об'єкті як атомна електростанція.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-02-11

№ 055

Сьогодні, 11 лютого енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,36 млн. кВт*год електроенергії, а з початку місяця – 243,42 млн. кВт*год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває сімдесят дев’ята доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС