Вітання президента Компанії Ю. О. Недашковського

2018-08-23

№ 295

З Днем Незалежності України!

2018-08-23

№ 294

Шановні працівники Хмельницької АЕС, жителі Нетішина!

День Незалежності - це не просто день народження держави. Це свято пам’яті про цілі поколі¬ння наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про завтра, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.
Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – обов’язок кожного з нас, усього народу. Це добре усвідомлюють і працівники Хмельницької АЕС, які щоденно вносять свою лепту у розбудову і розвиток рідної країни. Є багато підстав для гордості за досягнення, які даються завдяки самовідданій праці справжніх фахівців, інтелектуалів. Розуміємо, що наша електростанція здатна підставити наді¬йне плече економіці, народному господарству – сьогодні та в прийдешні роки.
Від щирого серця зичимо всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє на нові звершення. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Микола Панащенко, генеральний директор ВП «Хмельницька АЕС»

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2018-08-23

№ 293

23 серпня 2018 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 994 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23.72 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 516.34 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 978 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23.37 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 514.81 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС