В місті-супутнику Хмельницької АЕС перевірили стан цивільного захисту населення

2018-08-16

№ 281

15 серпня, в рамках комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення, в місті-супутнику Хмельницької АЕС було проведено навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. За легендою навчань, на одному з підприємств, що приймає металобрухт, виявлено колбу, яка випромінює радіаційний фон потужністю 50 мЗв/год.

Відповідно до плану реагування на подібні ситуації на місце події прибули всі необхідні спеціалізовані служби цивільного захисту, провели радіаційну розвідку та під керівництвом штабу з ліквідації надзвичайної ситуації вжили необхідних першочергових заходів для якнайшвидшої ліквідації наслідків радіоактивного забруднення. За словами заступника голови комісії Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України Тараса Поліщука, сусідство з таким потужним об’єктом атомної енергетики передбачає безумовне виконання усіх заходів цивільного захисту населення і територій.

В рамках перевірки було оцінено роботу органів влади, підприємств, установ і організацій, а також спеціалізованих служб цивільного захисту на предмет готовності до реагування під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Підсумовуючи результати перевірки, представники ДСНС відзначили оперативність екстрених служб та чітку організацію роботи штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, а також надали практичні рекомендації щодо покращення стану цивільного захисту.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2018-08-16

№ 280

16 серпня 2018 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 983 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23.65 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 354.65 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 972 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23.39 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 351.26 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС