В місті-супутнику Хмельницької АЕС здійснюватиметься перевірка стану цивільного захисту населення

2018-08-14

№ 278

15 серпня цього року, в місті Нетішині буде здійснюватися перевірка стану цивільного захисту населення із проведенням навчань з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та залученням відповідної техніки. Навчання будуть проходити в рамках комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення Хмельницької області.

Під час комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення у Хмельницькій області члени комісії оцінять роботу органів влади, підприємств, установ і організацій, а також спеціалізованих служб цивільного захисту на предмет готовності до реагування під час виникнення надзвичайних ситуацій. Перевірятимуть представники служби цивільного захисту також стан інженерного, медичного, біологічного та хімічного захисту населення, систему здійснення оповіщення тощо. Комплексна перевірка триватиме до 23 серпня.

В рамках заходу буде проаналізовано стан виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльність аварійно-рятувальних служб та діяльність Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

Як зазначив голова комісії - заступник Голови ДСНС України генерал-майор служби цивільного захисту Руслан Білошицький, основна мета перевірки - оцінка реального стану справ щодо готовності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до дій за призначенням.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2018-08-14

№ 277

14 серпня 2018 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 985 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23.68 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 307.34 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 972 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23.4 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 304.48 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС