Хмельницьку АЕС відвідали народні обранці

2020-09-24

№ 554

23 вересня з ознайомчим візитом Хмельницьку АЕС відвідали депутати Верховної Ради України Віктор Бондар та Сергій Лабазюк.

Передували події - візит Президента України Володимира Зеленського та прийняття указу №406/2020 «Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в енергетичній сфері та подальшого розвитку ядерної енергетики», у якому доручено Кабінету Міністрів України внести у двомісячний строк в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України законопроект про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької атомної електростанції.

Генеральний директор Хмельницької АЕС Андрій Козюра ознайомив гостей із основними напрямками діяльності підприємства, реалізацією низки міжнародних проектів з підвищення безпеки діючих енергоблоків, акцентувавши увагу на проблемних питаннях в ринку електричної енергії України. Депутати відвідали машзали першого та другого енергоблоків, на якому саме зараз триває планово-попереджувальний ремонт.

«Для мене як народного депутата України важливо, щоб рідна Хмельниччина розвивалася, - наголосив Сергій Лабазюк. - Хмельницька АЕС майже на третину формує обласний бюджет… ХАЕС - стратегічний об’єкт держави і до нього прикута увага урядових структур і громадськості. Актуальною є тема добудови третього та четвертого енергоблоків, що в разі реалізації дасть можливість працевлаштувати багато фахівців, вирішити низку соціальних проблем і забезпечити енергетичну стабільність держави».

Народні обранці обговорили проблеми, актуальні для ядерної галузі України. Нині потрібно сконцентрувати зусилля для створення передумов прийняття важливих рішень урядовими структурами щодо стабільного розвитку ядерної енергетики та нарощення енергетичних потужностей за рахунок добудови нових енергоблоків.

«За напрямками своєї діяльності я маю честь більше двох десятків років співпрацювати із фахівцями, які сприяють розвитку атомної енергетики. Це представники вітчизняних підприємств. Горджусь здобутками вітчизняних атомників, серед яких окремо виділяю діяльність колективу Хмельницької АЕС. Особисто переконаний, що Нетішин з його трудолюбивими жителями матиме перспективу соціального та економічного поступу», – наголосив  член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Віктор Бондар.

Колектив Хмельницької АЕС сподівається на підтримку депутатів Верховної Ради України при розгляді в сесійній залі та в профільних комітетах законопроектів, які стосуються подальшого сталого розвитку компанії ДП «НАЕК «Енергоатом» та атомної енергетики нашої держави в цілому.
Інформаційний центр ХАЕС

Щоденна інформація щодо поширення коронавірусу на Хмельницькій АЕС

2020-09-24

№ 553

Інформація про поширення COVID -19  на Хмельницькій АЕС станом на 24.09.2020:
•    Загальна кількість працівників ХАЕС, що інфікована коронавірусом, з 13.03.2020 – 68;
•    Збільшення в порівнянні за минулу добу по ХАЕС – 0;
•    Всього одужало по ХАЕС – 39;
•    Загальна кількість працівників ХАЕС, що знаходиться на лікуванні – 29;
•    На дистанційній формі роботи - 119;
•    На лікарняному (ГРВІ) – 96.
Інформаційний центр ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2020-09-24

№ 552

Сьогодні, 24 вересня 2020 року, станом на 8 год. 10 хв., перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,29 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця - 546,64 млн. кВт * год електроенергії.

На другому енергоблоці Хмельницької АЕС триває 27 доба планово-попереджувального ремонту.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС