Перевірка систем оповіщення Хмельниччини

2018-02-27

№ 71

1 березня цього року відбудеться перевірка стану регіональної системи оповіщення Хмельниччини з подачею всіх команд та включенням електросирен.
Комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» здійснюватиметься згідно з «Планом основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2018 році».
В рамках заходу перевірятиметься готовність системи централізованого оповіщення Хмельниччини до використання у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; практичні навички чергових районних (міських) відділів Головного управління Національної поліції в області; готовність пристроїв автоматичного дозвону до використання за призначенням; відпрацювання порядку залучення до оповіщення населення про надзвичайні ситуації місцевих телерадіокомпаній.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2018-02-27

№ 70

27 лютого 2018 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,26 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 461,35 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1008 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,33 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 631,86 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС