Стрільбище для удосконалення професійних навичок

2017-12-07

№ 450

На цьогорічний день Збройних Сил України військовослужбовці з охорони Хмельницької АЕС отримали чудовий подарунок – нове, обладнане стрільбище, де є змога здійснювати належну військову підготовку, проводити практичні стрільби з таких видів зброї, як автомати та пістолети різних марок.
 
Зі святом захисників Вітчизни та відкриттям стрільбища вітав присутніх генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко. «Думка створити майданчик для тренувань військових  виникла порівняно недавно, але досить оперативно реалізована», - зазначив керівник атомної станції  та побажав кожному бійцю відточувати тут майстерність і ніколи не застосовувати ці навички по реальних цілях. С пільно з командиром частини Павлом Босим, головою профкому ХАЕС Михайлом Гуком генеральний директор станції перерізав червону стрічку і дав старт значно вищому ступеню навчання бійців на сучасному стрільбищі.

Заступник командира частини Сергій Вергелес, характеризуючи  стрільбище,зазначив,що кулезахисні  та кулеприймальний вали  мають належну товщину і  досить надійно захищають від куль. Стрільбище знаходиться на території, що охороняється військовою частиною і обмежує несанкційний доступ сторонніх осіб. Вогонь по мішенях можна вести з відстані сто метрів. Добре позначена лінія вогню. Найближчим часом планується обладнання стрільбища засобами, які дозволять здійснювати навчання в умовах сутінок і навіть вночі.
Інформаційний центр ВП ХАЕС