На Хмельницькій АЕС відбулося засідання штабу ремонту

2017-08-18

№ 300

17 серпня цього року, в режимі відеоконференції, на Хмельницькій АЕС відбулося засідання штабу ремонту щодо оцінки готовності другого енергоблока до проведення планово-попереджувального ремонту (ППР), який запланований на кінець поточного місяця. В засіданні взяли участь адміністрація ХАЕС, керівники основних цехів та підрозділів, представники Енергоатома та підрядних організацій.

Під час середнього ППР на другому енергоблоці Хмельницької АЕС заплановано здійснити капітальний ремонт другого парогенератора та головного циркуляційного насоса, гідроємності системи аварійного охолодження активної зони (САОЗ-2), першого циліндра низького тиску, циркуляційного насоса, арматури.

Крім того, на 2-му енергоблоці Хмельницької АЕС здійснюватиметься середній ремонт реакторної установки, каналів систем безпеки, а також контрольно-профілактичні роботи на системі попереднього напруження захисної оболонки.

В планах також роботи з продовження ресурсу обладнання. Під час планового ремонту на другому енергоблоці ХАЕС заплановано виконати вісім заходів, передбачених діючими програмами з підвищення безпеки.

На засіданні обговорили основні питання щодо готовності ВП ХАЕС до проведення ППР-2017 на другому енергоблоці, здійснення заходів з реконструкції і модернізації, а також стан справ щодо матеріально-технічного забезпечення для виконання відповідних робіт.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2017-08-18

№ 299

18 серпня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 652 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 15.65 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 266.4 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 733 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 17.46 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 329.07 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС