Готельний комплекс

ПРО ГОТЕЛЬ
 
Готельний комплекс надає послуги з тимчасового розміщення відрядженого персоналу ДП «НАЕК «Енергоатом» та її відокремлених підрозділів, а також  осіб, які замовлятимуть послуги для власних потреб.

До послуг відвідувачів готельного комплексу 35 номерів, серед яких 4 номери категорії «люкс» та 31 – «стандарт». У номерах готелю гостям запропоновано для користування: ванна та туалетна кімнати, холодильник, телевізор, електрочайник, кондиціонер, телефонний зв’язок та безкоштовний WiFi доступ до мережі Інтернет. Біля готелю знаходиться парковка для автомобілів, що цілодобово охороняється.

Готельний комплекс  центру ділових зустрічей вирізняється гостинністю, затишком, вишуканим комфортом та повагою до кожного гостя.

НОМЕРНИЙ ФОНД

Готель налічує 35 номерів. Сучасні номери обладнані всім необхідним для відпочинку та комфорту гостей. Послуга безкоштовного безпровідного Інтернету (Wi-Fi) надається у номерах та громадських зонах готелю.

Стандарт
Однокімнатний номер. В номері: зручні меблі, велике двоспальне ліжко, ванна кімната з сучасним обладнанням, телевізор.

Люкс
Просторий двокімнатний номер. Номер складається з великої вітальні з м’яким куточком та затишної спальні.

РЕСТОРАН «ЯВІР»
 
На території готельного комплексу є ресторан «Явір», в якому кожен проживаючий зможе замовити сніданок, обід та вечерю, а також організувати святкування визначної дати.

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС

Готель пропонує свої послуги по проведенню конференцій, семінарів, різних ділових та культурних подій і пропонує широкий спектр конференц-послуг: мультимедійний проектор, флипчарт, екран мобільний 2,0 х 2,0 м, доступ WiFi до мережі Інтернет.
 
Готель має 2 конференц-зали на 35 та 10 осіб відповідно.

КОНТАКТИ

Контактні телефони готелю: (03842) 6-30-10,  факс 6-30-11

Бронювання     +380 67 381 58 82

30100, м. Нетішин, Хмельницька область,  вул. Полянки 14

Ел. пошта:
duty_hotel@khnpp.atom.gov.ua

ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ В ГОТЕЛЬНОМУ КОМПЛЕКСІ ЦДЗ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ У ЗВ’ЯЗКУ З ПОШИРЕННЯМ КОРОНОВІРУСНОЇ ХВОРОБИ (COVID-19)

1. У готелі, перед початком робочої зміни, відповідальна особа проводить температурний скринінг усім працівникам.
Працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,20 С або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до виконання обов’язків.

2. В готелі:
- розміщено інформаційні матеріали щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19;
- організовано місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками;
- організований централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією;
- забезпечено вологе прибирання місць найбільшого скупчення відвідувачів;
- виконується дезінфекція поверхонь з якими контактують відвідувачі, у всіх громадських та службових зонах (стійка реєстрації, столи, стільці, ручки дверей, сходи тощо) кожні 3-4 години.

3. При появі симптомів респіраторного захворювання та/або підвищення температури у особи, яка проживає в готелі, така особа підлягає ізоляції в номері до отримання консультації медичного працівника.

4. Дозволяється одночасне перебування відвідувачів у вестибюлі не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі. Допуск відвідувачів та перебування у готелі (за межами кімнати) дозволяється лише у респіраторі або захисній масці так, щоб були покриті ніс та рот.

5. Адміністрація готелю не допускає утворення черг у місцях можливого скупчення відвідувачів (рецепція, вестибюлі тощо). В місцях потенційного скупчення відвідувачів нанесене тимчасове маркування для забезпечення дотримання дистанції не менше 1,5 метри.

6. Вимоги до відвідувачів ресторану «Явір»:
  • Кількість відвідувачів закладу (в залежності від площі  закладу) не може перевищувати 50 осіб;
  • Кількість осіб за одним столом - 4 чоловіка (без урахування дітей віком до 14 років);
  • Відвідувачам при собі необхідно мати маску та дотримуватися умов карантину та протиепідемічних заходів, які продовжують  діяти на території України.
Адміністрація