ПІДПРИЄМСТВО

Хмельницька АЕС - найпотужніше підприємство Хмельниччини.

У складі Хмельницької АЕС працює два енергоблоки номінальною потужністю 1000 МВт кожен. Перший енергоблок було введено у дію 22 грудня 1987 року, другий - 8 серпня 2004 року.

Одним із головних напрямків діяльності Хмельницької АЕС є добудова 3-го та 4-го енергоблоків.

Перевірки та експертизи, проведені державними і незалежними міжнародними експертами МАГАТЕ, Рискаудит, TACIS, ВАО АЕС, підтверджують високий рівень безпеки енергоблоків ХАЕС.

Інтегрована система управління ДП «НАЕК «Енергоатом», як єдиної юридичної особи, успішно ресертифікована на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015 (Системи управління якістю. Вимоги), ISO 14001:2015 (Системи екологічного керування. Вимоги та настанови щодо застосування), ISO 45001:2018 (Системи менеджменту промислової безпеки та охорони праці) у 2019 році.

Сьогодні Хмельницька АЕС - це понад п'ять тисяч працівників, які обслуговують десятки різнопрофільних підрозділів.

ЗАЯВА ПРО ПОЛІТИКУ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" Завантажити документ (~4.73 МБ)
ЦІЛІ ДП «НАЕК «Енергоатом» з удосконалення та розвитку інтегрованої системи управління в інтересах забезпечення безпеки на 2020 рік Завантажити документ (~1.48 МБ)

Козюра Андрій Ростиславович - генеральний директор ВП "Хмельницька АЕС" Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом".

Народився 12 серпня 1979 року в смт. Рузаївка Рузаївського району Кокчетавської  області, Казахстан.

Закінчив у 2002 році  Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут» за спеціальністю “Електротехнічні системи електроспоживання”. Інженер-електрик.

Свій трудовий шлях розпочав на посаді інженера з релейного захисту і автоматики електротехнічної лабораторії електричного цеху відокремленого підрозділу  "Рівненська атомна електростанція".

У період з 2005 р. працював заступником начальника з ремонту електричного цеху, з 2013р. - заступником головного інженера з електрообладнання та систем контролю і управління ВП "Рівненська АЕС" ДП «НАЕК "Енергоатом".

З 04.02.2020 року очолює колектив Хмельницької атомної електростанції.