ПІДПРИЄМСТВО

Хмельницька АЕС - найпотужніше підприємство Хмельниччини

У складі Хмельницької АЕС працює два енергоблоки номінальною потужністю 1000 МВт кожен. Перший енергоблок було введено у дію 22 грудня 1987 року, другий - 8 серпня 2004 року.

Одним із головних напрямків діяльності Хмельницької АЕС є добудова 3-го та 4-го енергоблоків.

Перевірки та експертизи, проведені державними і незалежними міжнародними експертами МАГАТЕ, Рискаудит, TACIS, ВАО АЕС, підтверджують високий рівень безпеки енергоблоків ХАЕС. У ВП ХАЕС було проведено сертифікаційний аудит з метою обстеження системи управління ХАЕС на відповідність вимогам міжнародних стандартів управління: ISO 9001:2015(міжнародний стандарт, який визначає вимоги до систем управління якістю), ISO 14001:2015 (міжнародний стандарт, який визначає вимоги до системи екологічного менеджменту) та BS OHSAS 18001:2007.

Сьогодні Хмельницька АЕС- це понад п'ять тисяч працівників, які обслуговують десятки різнопрофільних підрозділів. Стабільна робота енергоблоків свідчить про майстерність та високий професіоналізм трудового колективу атомників.

ЗАЯВА ПРО ПОЛІТИКУ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" Завантажити документ (~4.46 МБ)
ЦІЛІ ДП "НАЕК "Енергоатом" з удосконалення та розвитку інтегрованої системи управління в інтересах забезпечення безпеки на 2019 рік Завантажити документ (~1.38 МБ)
Панащенко Микола Сергійович - генеральний директор ВП «Хмельницька АЕС» ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом».

Народився 31 грудня 1954 року у с. Октябрське Чунського району Іркутської області.
Закінчив Томський політехнічний інститут за спеціальністю фізико-енергетичні установки.

Свій трудовий шлях розпочав на посаді інженера теплофізичної лабораторії Рівненської АЕС, а за декілька років у 1981 очолив групу ядерної безпеки тієї ж лабораторії.
У період з 1986 по 1988 роки керував ядерно-фізичною лабораторією Рівненської АЕС, та невдовзі був призначений заступником головного інженера з питань ядерної безпеки і надійності.
З 2001 по 2004 роки працював заступником генерального директора Рівненської АЕС з питань безпеки.
З грудня 2004 року очолює колектив Хмельницької атомної електростанції.

За роки роботи нагороджений:
Орденом «За заслуги» III ступеня;
знаком  «Відмінник енергетики України»;
відзнакою «За спорудження 4 блока Рівненської АЕС»,
Медаллю «За співпрацю з внутрішніми військами МВС України» та медаллю «За сприяння Збройним Силам України»;
нагрудним знаком «Заслужений працівник атомної енергетики «ДП «НАЕК «Енергоатом»;
відзнакою Президента України ювілейною медаллю «25 років незалежності України».
У 2009 році Панащенку М. С. присвоєно Почесне звання «Заслужений енергетик України».