Посещение ХАЭС

Посещение ХАЭС

Інформаційний центр ВП ХАЕС був створений у 1991 році. Його працівники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення про діяльність Хмельницької АЕС та перспективи її розвитку. За роки своєї діяльності він став у регіоні основним осередком популяризації атомної енергетики як безпечного, надійного та екологічно чистого джерела електроенергії.

Відвідати Хмельницьку атомну електростанцію може кожен бажаючий. Співробітниками інформаційного центру щоденно організовуються екскурсійні тури для жителів міста Нетішин та регіону, школярів та студентів профільних вузів, іноземних делегацій.

Досвідчені екскурсоводи надають відповіді на запитання відвідувачів та ознайомлюють з роботою обладнання на прикладі діючої моделі. До уваги відвідувачів виставка фотознімків з історії будівництва Хмельницької АЕС, відеофільми про галузь.

https://goo.gl/maps/QztcnqKXGEG2


Ви можете відвідати інформаційний центр ВП ХАЕС у будні дні з 8.00 до 17.00, попередньо узгодивши час візиту за тел. (03842) 6-37-93, 4-05-46.

Відповідно до Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" працівники інформаційного центру забезпечують право громадян України з  пізнавальною  метою  відвідувати Хмельницьку АЕС у встановленому порядку.

Вимоги для відвідування з екскурсією на ХАЕС

Для проведення ознайомчого візиту на Хмельницьку АЕС необхідно узгодити з працівниками інформаційного центру дату Вашого візиту за тел. (03842) 6-37-93, 4-05-46.

Після цього направляється лист на ім’я генерального директора ВП ХАЕС.

У листі необхідно вказати мету запланованого візиту та уточнити, який саме напрямок цікавить відвідувачів (екологічна екскурсія, оглядова, практичний візит тощо). Залежно від інтересів групи буде запропоновано найкращий маршрут відвідування. Додатком до листа необхідно включити списки відвідувачів за підписом організатора.

За допомогою у написанні листа просимо звертатись до працівників інформаційного центру.

Лист направляється поштою на адресу ВП ХАЕС,факсом (приймальня (03842) 9-02-60, інформаційний центр (03842) 4-05-46) або електронною поштою на адресу Хмельницької АЕС:

На ХАЕС допускають діти, що досягли 14 років.

Усім учасникам екскурсії обов’язково при собі мати паспорт (вік від 16 років) або свідоцтво про народження (вік до 16 років).

Увага! У разі виявлення помилок у списку щодо даних відвідувачів, прохід на територію може бути заборонений.

Фотоекскурсія на ХАЕС Загрузить документ (~3.41 МБ)