Пресc-центр

ИНФОРМАЦИОННЫЙ ЦЕНТР

Інформаційний центр ВП ХАЕС був створений у 1991 році. Його працівники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення про діяльність Хмельницької АЕС та перспективи її розвитку. За роки своєї діяльності він став у регіоні основним осередком популяризації атомної енергетики як безпечного, надійного та екологічно чистого джерела електроенергії.

Оперативне інформування громадськості

Робота Хмельницької АЕС постійно висвітлюється журналістами газети „Перспектива” та телестудії, інформаційні програми якої транслюються у м.Нетішин, а також на території Хмельницької і Рівненської областей. Про роботу Хмельницької АЕС, події на станції ви можете дізнатися зі сторінок веб-сайту ВП ХАЕС, сторінки Хмельницької АЕС у facebook, з матеріалів ЗМІ м. Нетішин та регіону, або зателефонувавши на номер одного з автовідповідачів: (03842) 9-08-94, (03842) 6-37-88.

Робота із засобами масової інформації

Інформаційний центр співпрацює з місцевими, регіональними та центральними засобами масової інформації. Представники ЗМІ регулярно запрошуються на прес-конференції та семінари.

Порядок акредитації на ВП ХАЕС 

 1. Представники ЗМІ в обов’язковому порядку повідомляють про запланований візит відділ роботи з громадськістю ВП ХАЕС за тел.(03842) 6-37-13, 6-37-93, 4-05-46.
 2. Не пізніше, ніж за два тижні до запланованого візиту необхідно направити лист на адресу ВП ХАЕС, вказавши відомості:
  • дата і мета візиту;
  • відомості про склад групи (прізвище, ім’я, по-батькові, громадянство (для ЗМІ інших держав), паспортні дані).
  • перелік запитань, які цікавлять;
  • орієнтовний сценарій фото-, відеозйомки.
 3. Для організації проходу на територію ВП ХАЕС, необхідно надати повний список відео-/фотообладнання, що використовуватиметься знімальною групою (найменування, модель, серійний номер), включаючи електронні носії інформації та елементи живлення.
 4. На території ВП ХАЕС представники ЗМІ підпорядковуються встановленим вимогам пропускного та внутрішньооб’єктного режиму.


Профорієнтаційна робота

Відділом роботи з громадськістю ВП ХАЕС проводиться профорієнтаційна робота із старшокласниками та учнями професійно-технічних училищ регіону. Конкурс «Атомна енергетика і ми» включає захист рефератів старшокласниками регіону, мистецький конкурс у різних жанрах, а також літературний конкурс.

Виготовлення інформаційно-рекламної продукції

Інформаційний центр створює та поширює друковані інформаційні матеріали для популяризації діяльності АЕС. Співробітники відділу роботи з громадськістю та засобами масової інформації проводять розробку комп’ютерних презентацій та відеофільмів пізнавального характеру.