Ежедневная информация о распространении коронавируса на Хмельницкой АЭС

2020-11-24

№ 684

Информация о распространении COVID -19 на Хмельницкой АЭС по состоянию на 24.11.2020:

• Общее количество работников ХАЭС, инфицированных коронавирусом, с 13.03.2020 - 333

• Всего выздоровели по ХАЭС - 239

• Общее количество работников ХАЭС, находящихся на лечении - 93

• Общее количество летальных случаев - 1

• На дистанционной форме работы - 205

• На больничном (ОРВИ) - 148
Информационный центр ОП ХАЭС

На Хмельницькій АЕС перевірили готовність аварійних груп і бригад

2020-11-24

№ 683

22 листопада цього року було здійснено перевірку оперативності та готовності аварійних груп і бригад Хмельницької АЕС.

Позапланове комбіноване протиаварійне тренування на тему: «Оповіщення та збір аварійного персоналу, що входить до резервного складу №1 штабу керівника аварійними роботами на майданчику (КАРМ), групи інженерної підтримки (ГІП), аварійної бригади з експлуатації мобільної техніки (АБ ЕМТ), ланки ГТрЗ транспортного забезпечення мобільної техніки в неробочий час».

Основною метою тренування було відпрацювання схеми оповіщення та порядку збору аварійних груп та бригад в неробочий час, приведення в готовність до виконання завдань персоналу, проведення хронометражу часу надходження повідомлення про збір, збору відповідного персоналу в Будинку культури м. Нетішин, а також відпрацювання питань з організації доставки аварійного персоналу з м. Нетішин до ВП ХАЕС транспортним цехом атомної станції.

Завдання тренування - виявлення невідповідностей в організації системи оповіщення та збору аварійного персоналу в неробочий час, визначення спроможності приведення в готовність аварійного персоналу для подальшого розгортання та підготовки до використання за призначенням протиаварійної мобільної техніки у встановлений нормативний час у випадку виникнення позаштатної ситуації в неробочий час, або вихідний день.

За словами помічника генерального директора-начальника управління з питань аварійної готовності та реагування Павла Гвоздяра, це тренування показало готовність існуючої системи оповіщення та аварійного персоналу, що тренувався, до дій за призначенням. Оповіщення та збір аварійного персоналу відбувся в нормативний час.
Информационный центр ОП ХАЭС

Информационное сообщение о ежедневной работе энергоблоков Хмельницкой АЭС

2020-11-24

№ 682

Сегодня, 24 ноября 2020 года, по состоянию на 8 ч. 07 мин., энергоблок №1 Хмельницкой АЭС работает на мощности 1011 МВт.
За прошедшие сутки энергоблоком произведено 24,28 млн. кВт*ч электроэнергии, а с начала месяца - 558,64 млн. кВт*ч.

На втором энергоблоке Хмельницкой АЭС - 88 сутки планово-предупредительного ремонта.

Радиационная обстановка на промышленной площадке и в прилегающих регионах не менялась, находится на уровне, соответствующем нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений. 
Информационный центр ОП ХАЭС