Зі Святом, Нетішине!

2020-09-18

№ 542

ШАНОВНI НЕТIШИНЦI, ДОРОГI КОЛЕГИ!

1980 року Нетішин отримав статус селища міського типу, у серпні 1984 його віднесли до категорії міст районного значення, а у жовтні 1993-го Верховна Рада України засвідчила в якості міста обласного підпорядкування.

Стрімке зростання Нетішина, як населе­ного пункту на карті України пов’язане насамперед із будівництвом Хмельницької АЕС, адже це підприємство є містоутворюючим.

Нині у складі об’єднаної територіальної громади Нетішин відіграє роль економічного та культурного осередку для 38 тисяч громадян, є флагманом у виробництві електроенергії для великого регіону, найперспективнішим місцем в Україні для розвитку атомної енергетики.

Це місто звеличують трударі, імена яких відомі далеко за межами області і країни. Двадцять чотири заслужених енергетика України, п’ять заслужених будівельників, три заслужених працівники освіти та два заслужених працівники культури, заслужений художник і метролог, науковці у різних сферах діяльності, дев’ять заслужених тренерів і 12 заслужених майстрів спорту, серед яких Олімпійські чемпіони, призери світових та європейських першостей, поети, прозаїки, краєзнавці – лише вершина айсберга, що характеризує Нетішин, як місто комфорту і багатогранної діяльності його жителів.

Відзначаючи День міста, хочеться побажати усім причетним до його процвітання подальших звершень, здоров’я, родинного затишку і добра. Будьте успішними!

Андрій Козюра, генеральний директор Хмельницької АЕС
Михайло Гук, голова ППО ХАЕС

Щоденна інформація щодо поширення коронавірусу на Хмельницькій АЕС

2020-09-18

№ 541

Інформація про поширення COVID -19  на Хмельницькій АЕС станом на 18.09.2020:
•    Загальна кількість працівників ХАЕС, що інфікована коронавірусом, з 13.03.2020 – 64;
•    Збільшення в порівнянні за минулу добу по ХАЕС – 4;
•    Всього одужало по ХАЕС – 36;
•    Загальна кількість працівників ХАЕС, що знаходиться на лікуванні – 28;
•    На дистанційній формі роботи - 121;
•    На лікарняному (ГРВІ) – 79.

Інформаційний центр ХАЕС

Информационное сообщение о ежедневной работе энергоблоков Хмельницкой АЭС

2020-09-18

№ 540

Сегодня, 18 сентября 2020 года, по состоянию на 8 ч. 07 мин., энергоблок №1 Хмельницкой АЭС работает на мощности 1007 МВт.
За прошедшие сутки энергоблоком произведено 24,17 млн. кВт*ч электроэнергии, с начала месяца - 401,07 млн. кВт*ч электроэнергии.

На втором энергоблоке Хмельницкой АЭС - 21 сутки планово-предупредительного ремонта.

Радиационная обстановка на промышленной площадке и в прилегающих регионах не менялась, находится на уровне, соответствующем нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений. 

Информационный центр ОП ХАЭС