На Хмельницькій АЕС відбулося засідання штабу ремонту

2017-08-18

№ 300

17 серпня цього року, в режимі відеоконференції, на Хмельницькій АЕС відбулося засідання штабу ремонту щодо оцінки готовності другого енергоблока до проведення планово-попереджувального ремонту (ППР), який запланований на кінець поточного місяця. В засіданні взяли участь адміністрація ХАЕС, керівники основних цехів та підрозділів, представники Енергоатома та підрядних організацій.

Під час середнього ППР на другому енергоблоці Хмельницької АЕС заплановано здійснити капітальний ремонт другого парогенератора та головного циркуляційного насоса, гідроємності системи аварійного охолодження активної зони (САОЗ-2), першого циліндра низького тиску, циркуляційного насоса, арматури.

Крім того, на 2-му енергоблоці Хмельницької АЕС здійснюватиметься середній ремонт реакторної установки, каналів систем безпеки, а також контрольно-профілактичні роботи на системі попереднього напруження захисної оболонки.

В планах також роботи з продовження ресурсу обладнання. Під час планового ремонту на другому енергоблоці ХАЕС заплановано виконати вісім заходів, передбачених діючими програмами з підвищення безпеки.

На засіданні обговорили основні питання щодо готовності ВП ХАЕС до проведення ППР-2017 на другому енергоблоці, здійснення заходів з реконструкції і модернізації, а також стан справ щодо матеріально-технічного забезпечення для виконання відповідних робіт.
Информационный центр ОП ХАЭС

Информационное сообщение о ежедневной работе энергоблоков Хмельницкой АЭС

2017-08-18

№ 299

18 августа 2017 года 1-й энергоблок Хмельницкой АЭС работает на мощности 652 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком выработано 15.65 млн. кВт·ч электроэнергии, с начала месяца 266.4 млн. кВт·ч электроэнергии.
2-й энергоблок Хмельницкой АЭС работает на мощности 733 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком выработано 17.46 млн. кВт·ч электроэнергии, с начала месяца 329.07 млн. кВт·ч электроэнергии.
Радиационный фон на промышленной площадке и в прилегающих регионах не изменялся, находится на уровне, соответствующему нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений.

Информационный центр ХАЭС