Новости

Працівники Хмельницької АЕС у складі команди Енергоатома демонструють високі результати з плавання

2021-04-12

№ 198

На Відкритому чемпіонаті міста Тернополя та Тернопільської області з плавання на короткій воді серед ветеранів, який пройшов 10-11 квітня, представники Хмельницької АЕС посіли найвищі сходинки п'єдесталу.

Зокрема, відразу три перших місця завоював інженер служби аналізу безпеки Хмельницької АЕС Василь Городецький на дистанціях 50, 100 та 400 метрів вільним стилем. Три нагороди також здобув і тренер комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, яка знаходиться у підпорядкуванні первинної профспілкової організації ВП ХАЕС, Анатолій Олійник. У скарбничці спортсмена перше місце на двохсотметрівці батерфляєм. І дистанцію 50 та 100 метрів цим стилем плавець подолав із другим результатом.

Загалом команда Енергоатома завоювала 32 нагороди різного ґатунку, серед яких 27 перших, три других і два третіх місця. Найбільше нагород до скарбнички команди принесли плавці Рівненської та Хмельницької АЕС.

Пишаємося та вітаємо всіх та кожного за високі результати та за волю до перемоги у цей складний час!

Информационный центр ОП ХАЭС

Информационное сообщение о ежедневной работе энергоблоков Хмельницкой АЭС

2021-04-12

№ 197

Сегодня, 12 апреля 2021 года, по состоянию на 8 ч. 05 мин., первый энергоблок Хмельницкой АЭС работает на мощности 692 МВт.
За прошедшие сутки энергоблоком произведено 16,3 млн.кВт*ч электроэнергии, а с начала месяца - 179,11 млн. кВт*ч электроэнергии.

Энергоблок №2 Хмельницкой АЭС работает на мощности 1013 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком произведено 24,34 млн.кВт*ч электроэнергии, а с начала месяца - 267,52 млн. кВт*ч электроэнергии.

Радиационная обстановка на промышленной площадке и в прилегающих регионах не изменялась, находится на уровне, соответствующем нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений.
Информационный центр ОП ХАЭС