На Хмельницькій АЕС перевірили готовність до роботи в осінньо-зимовий період

2019-10-16

# 372

У жовтні на Хмельницькій АЕС працювала комісія департаменту відомчого нагляду за ядерною, пожежною, технічною безпекою, охороною праці департаменту безпеки та нагляду ДП «НАЕК «Енергоатом»,  державної інспекції експлуатації станцій та мереж Міненерго.

Комісія перевірила готовність ХАЕС до роботи в осінньо-зимовий період (ОЗП).

Зокрема, здійснено перевірку готовності основного технічного обладнання енергоблоків, обладнання пуско-резервної котельні, виробничих будівель і споруд, підземних комунікацій. Інспектували члени комісії також забезпеченість матеріально-технічними ресурсами для роботи в ОЗП, готовність персоналу, проведення інструктажів.

Перевірено комісією і готовність до роботи в ОЗП об’єктів соцкультпобуту, які перебувають на балансі ВП ХАЕС, стан освітлення території, теплопостачання, теплозахист та вентиляцію будівель і споруд.

Комісія відзначила готовність ХАЕС в основному до роботи в ОЗП, надала відповідні рекомендації, зауваження.

Остаточне рішення про видачу «Акта готовності ВП ХАЕС до роботи в ОЗП 2019-2020 років» буде прийнято центральною комісією за результатами виконання середнього планово-попереджувального ремонту на другому енергоблоці.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Молодь Хмельницької АЕС продемонструвала достойні результати на галузевому конкурсі профмайстерності

2019-10-16

# 371

На XV галузевому конкурсі професійної майстерності, який проходив на Запорізькій АЕС з 9 по 12 жовтня, молоді фахівці ВП ХАЕС продемонстрували достойні результати.

Цьогоріч до восьми вже стандартних професій – машиніст-обхідник з турбінного обладнання, токар, машиніст крана, електрозварювальник ручної зварки, оператор спецводоочищення, електромонтер з обслуговування електрообладнання електростанцій, електрослюсар з ремонту та обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій, дозиметрист, до конкурсної програми внесено ще одну – інструктор навчально-тренувального центру.

Зокрема, найкращими у своїх професіях стали інструктор НТЦ Ігор Ткач та дозиметрист цеху радіаційної безпеки Хмельницької АЕС Олександр Тувшинтур. Другі місця в конкурсі професійної майстерності Енергоатома посіли електромонтер з обслуговування електроустаткування електростанцій електричного цеху Віктор Андрійчук та машиніст-обхідник турбінного устаткування турбінного цеху ХАЕС Вадим Паламарчук. До трійки найкращих увійшли також електрозварювальник ручного зварювання енергоремонтного підрозділу Дмитро Хатрус та оператор спецводоочищення хімічного цеху Роман Шминдрук.

Молодих фахівців оцінювали керівники структурних підрозділів, на базі яких проводився конкурс, представники ДП «НАЕК «Енергоатом», відокремлених підрозділів та організації молоді первинної профспілкової організації Компанії.

Вітаємо призерів XV галузевого конкурсу професійної майстерності та бажаємо нових здобутків та перемог!
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС

2019-10-16

# 370

Emission from 07.10.2019 to 15.10.2019

Emission MPE, %
long-lived nuclides 0.0032
Inert gases 0.073
Iodine 0.0008

Ionizing radiation background on the industrial site and adjacent area has not changed. Its level corresponds to normal operation of the units and does not exceed natural background values
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Daily Information on Khmelnitsky NPP Operation

2019-10-16

# 369

On October 16, Khmelnitsky 1 has been in middle overhaul for 326 days.

Khmelnitsky 2  has been in overhaul for 20 days. On September 27, Khmelnitsky 2 was disconnected from the grid at 00:13 am for the scheduled middle maintenance. The maintenance will last 52 days.

Ionizing radiation background on the industrial site and adjacent area has not changed. Its level corresponds to normal operation of the units and does not exceed natural background values.
Інформаційний центр ВП ХАЕС