News

На Хмельницькій АЕС вітали представниць прекрасної статі

2021-03-05

# 134

З нагоди відзначення Міжнародного жіночого Дня – 8 березня на Хмельницькій АЕС вітали представниць прекрасної статі. Генеральний директор Андрій Козюра привітав жінок зі святом, побажав міцного здоров’я, успіхів у роботі, жіночого щастя, любові, добра і достатку, тепла в оселях і душах, надійних супутників по життю, яскравих подій на життєвому шляху.

Під час урочистого заходу, за вагомий особистий внесок у забезпечення сталої роботи атомної енергетики України, значні трудові досягнення, добросовісне виконання трудових обов’язків, високий професіоналізм, сумлінну багаторічну працю та з нагоди святкування міжнародного жіночого дня, знаком «Відмінник атомної енергетики» нагороджені контролер на контрольно-пропускному пункті загону відомчої воєнізованої охорони Наталія Горкун, заступник начальника цеху по роботі з персоналом цеху господарського забезпечення Жанна Круглова.

Відзнаку «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України» отримали інструктор відділу підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Людмила Красікова, провідний бухгалтер групи обліку розрахунково-касових операцій бухгалтерії Надія Овсіюк.

Почесною грамотою ДП «НАЕК «Енергоатом» нагороджені машиніст насосних установок турбінного цеху Інна Багінська, провідний інженер з експлуатації хімічного цеху Тетяна Бернацька, машиніст насосних установок комунального господарства Ганна Беспалько, машиніст берегових насосних установок гідротехнічного цеху Світлана Сарафіновська, провідний інженер виробничо-технічної служби Оксана Трушковська.

Грамотою ДП «НАЕК «Енергоатом» нагороджені акумуляторник електроцеху Людмила Волошина, економіст з фінансової роботи планово-економічного управління Оксана Дзюбенко, інженер з охорони праці транспортного цеху Наталія Дмитришина, технік відділу планування та проведення ремонту Ірина Зелінська, електрослюсар з ремонту і обслуговування автоматики засобів вимірювання цеху теплової автоматики та вимірювань Тетяна Полюхович.
Листом подяки ДП «НАЕК «Енергоатом» відзначені апаратник повітроподілу реакторного цеху Світлана Гнатів, комірник цеху вентиляції та кондиціювання Людмила Запаловська, інженер цеху налагодження та випробовування устаткування Марія Тітаренко; інженер-конструктор конструкторсько-технологічного відділу Людмила Федорчук, завідувач виробництва їдальні № 10 відділу лікувально-профілактичного харчування цеху господарського забезпечення Людмила Янчишина.

Знаком «Почесний працівник ВП ХАЕС» нагороджені лаборант хімічного аналізу ХЦ Тамара Зайчук, ізолювальник-плівочник ремонтно-будівельного управління ЕРП Наталія Кейко, комірник ЦГЗ Валентина Курята.

Чудовим подарунком для всіх жінок стало креативне відео вітання зі святом весни від генерального директора ХАЕС Андрія Козюри, солістів: Віталія Шишука (ЦТАВ), Григорія Панасюка (СОП), В’ячеслава Устюшкіна (СІТ), Артема Поліщука (ЦТАВ), яке можна подивитися та вподобати на YouTube-каналі або на  офіційній сторінці facebook Хмельницької АЕС.
Information Centre of SE KhNPP

З прекрасним святом весни, краси та чарівності!

2021-03-05

# 133

Шановні жінки, дорогі колеги!

Ознаками весни є пробудження природи,  проліски на снігових галявинах, щебетання птахів, поява перших листочків на деревах. Ознаками жіноцтва завжди були ніжність, любов, материнство, краса. Нам завжди до вподоби стан пробудження життя, дарований природою та найвищим проявом її – сонячними посмішками найдорожчих нам людей – матерів, коханих, доньок. Окраса життя – жінки, що дарують натхнення, бажання удосконалюватись, досягати нових висот. Все в ім’я Жінки, бо вона найчарівніша частина Всесвіту! І у цьому визначенні жодних перебільшень. Ми вас любимо, цінуємо, обожнюємо.

У колективі Хмельницької АЕС 1710 трудівниць, що опікуються різними ділянками роботи. Дев’яносто керівників різних ланок, понад п’ятсот професіоналів і більше ста десяти фахівців жіночої статі у трудовому ритмі колективу атомної станції відіграють значну роль у досягненні тих вершин, що характеризують наш колектив. Економіка і фінанси, хімічні технології, юриспруденція, бухгалтерський облік, дезактивація і забезпечення харчування – сфери, де жінки займають провідні позиції. І ми вклоняємось вам, дорогі колеги, за створення атмосфери приязні, добра, за вміння працювати із самовіддачею. Бажаємо вам і вашим родинам добра і достатку, тепла в оселях і душах. Здоров’я вам і надійних супутників по життю, яскравих подій на життєвому шляху!

Андрій Козюра, генеральний директор ВП «Хмельницька АЕС»,
Михайло Гук, голова ППО ХАЕС

На Хмельницькій АЕС відновили плавальний басейн для дітей

2021-03-05

# 132

5 березня відбулося святкове відкриття плавального басейну для початківців. Після проведених ремонтно-відновлювальних робіт, а також низки карантинних заходів, у спорткомплексі міста-супутника ХАЕС відкрито так звану «малу чашу» плавального басейну для дітей.

Плавальний басейн, який належить до соціальних об’єктів Хмельницької АЕС, функціонує вже більше 30-ти років. У дитячому відділенні навчаються плаванню наймолодші, а бажаючі досягти більш вагомих результатів входять до складу спортивних груп, відточуючи майстерність разом із професійними тренерами.

На жаль, через карантинні заходи у країні, довелося відмінити низку спортивних змагань серед юних плавців і серед персоналу ХАЕС. Зокрема, чекає на кращі часи через поширення коронавірусу турнір «Енергетична хвиля» серед дітей міст-супутників АЕС, який щорічно проходив в плавальному басейні міста Нетішина, а також турнір з плавання у рамках спартакіади ХАЕС серед цехів та підрозділів енергопідприємства.

Здійснивши огляд проведених ремонтних робіт в басейні, генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра зазначив, що ще попереднього року відкрили велику чашу басейну з плавання. Наразі, стоїть завдання перед керівництвом спорткомплексу щодо перегляду графіка відвідувань, щоб він був максимально зручним для жителів міста-супутника і регіону розташування ХАЕС.

«Сьогодні відкриваємо малу чашу басейну. Зокрема, здійснили косметичний ремонт приміщень, відремонтували дитячі душові та роздягальні, привели до хорошого стану сам басейн. І це тільки початок, що дає можливість забезпечити гідні умови для заняття спортом та оздоровлення дітей та дорослих, - зазначив керівник атомної станції. - Ми й надалі будемо підтримувати розвиток спорту і сприяти здоровому способу життя персоналу ХАЕС та їх родин».
Information Centre of SE KhNPP

Daily information on the spread of coronavirus at Khmelnytskyi NPP

2021-03-05

# 131

Information on the spread of COVID -19 at Khmelnytskyi NPP as of 05.03.2021:

• The total number of KhNPP employees undergoing treatment: 10

• The total number of recovered KhNPP employees: 640

• The total number of deaths: 3

• The total number of KhNPP employees infected with coronavirus since March 13, 2020: 653

• The number of employees on the remote form of work: 90

• The number of sick leaves (ARVI) - 67
Information Centre of SE KhNPP

Daily Information on Khmelnytskyi NPP Operation

2021-03-05

# 130

Today, on March 5, Khmelnytskyi 1 is at 1012 MW.
24.28 million kWh of electricity was generated during the past 24 hours.
97.11 million kWh of electricity was generated in March.

Khmelnytskyi 2 is at 1011 MW. 
24.21 million kWh of electricity was generated during the past 24 hours.
96.81 million kWh of electricity was generated in March.

Ionizing radiation background on the industrial site and adjacent area has not changed. Its level corresponds to normal operation of the units and does not exceed natural background values.
Information Centre of SE KhNPP